KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14995397
nr 1499 5397
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
måndag 31 oktober 2022
kl 20:14:46
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik